Basında Biz

27 trilyonluk yatırım

mutlular et

Tarımsal üretim sektöründe adından söz ettiren Mutlular, besi hayvancılığından sonra sağmal süt hayvancılığına da giriş yaptı. 27 milyon TL’lik yatırım yapan işadamı İbrahim Mutlu, “Türkiye, hayvancılık potansiyeli yüksek bir ülke. Gönen ise gerek eti gerekse sütünün kalitesiyle marka olmuş bir yer. Dinamiklerimizi kullanmak önemli” dedi.

140 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLANIYOR

Modern ve toplu hayvancılık üretiminin Gönen’de öncüsü olan Mutlular, besi hayvancılığından sonra sağmal süt hayvancılığına da giriş yaptı. tarımsal ve hayvansal üretimde adından söz ettirmeye başlayan işadamı İbrahim Mutlu, sağmal süt hayvancılığını gerçekleştirmek için 27 milyon TL’lik yatırım yapıldığını kaydederek, 3800 baş olan büyük hayvanların 1800 tanesinin hoştayn cinsi sağmal süt ineği olduğunu kaydederek, “modern koşullarda üretim yapılıyor” dedi.

Şirketleri bünyesinde 140 kişinin istihdam edildiğini de kaydeden İbrahim Mutlu, koşulları elveren herkesimin hayvancılık yapması gerektiğine işaret ederek, “Türkiye, tarım ülkesi. Dünyanın geleceği aslında tarım ve tarımsal üretim. Ancak, biz, hayvancılık potansiyelimizi kullanamıyoruz. Gönen, eti ve sütünün kalitesiyle piyasada isim oluşturmuş bir yer. Havasından, suyundan bizim bölgemizin eti de sütü de kaliteli. Elimizdeki bu değeri kullanmalıyız. Türkiye’nin ve dünyanın geleceği tarımsal üretimde. Ben, koşulları elverişli olan herkesin hayvancılık sektörüne girmesi gerektiğini düşünüyorum” dedi.

 

Hakiki Gönen Pirinci Fabrika Satış Yeri

mutlumarket10

Mutlular  markete gün geçtikçe ilgi yoğunlaşıyor.

 Mutlular Un paketleme servisinden çıkan un poşetleri ile, Çeltik fabrikasında işlenen ve paketlenen pirinçlerin de bu markette çok hesaplı, adeta toptan fiyatına parekente olarak satılıyor olması halkın ilgisini çekiyor.

Gece gündüz 24 saat açık olan markette Mutlulalara ait fabrikalarda üretilen ürünlerin pazarlanmasıyla birlikte bütün market ürünlerinin de bulunduğu görülüyor. İLETİŞİMAddress:
City:
State:
Zip:


  Şirket Adresimiz:
Bandırma Yolu 3. Km
Balıkesir GÖNEN 10900
          Şirket Telefonlarımız:
        Tel : +90 266 791 64 01
        Fax: +90 266 791 64 05

Değerlerimiz

Doğal kaynakları israf etmeden, gıda güvenliğini sağlayan kurallar içerisinde üretim yaparak insan sağlığını korumakAhlaki kurallara ve kanunlara saygılı olmak

Çevre ve doğaya gereken özeni göstererek üretim yapmak

Tüketicilerin pirinç ve et ürünleriyle ilgili doğru bilgilendirilmesine önem vermek, onların ihtiyaçlarına göre Türk damak tadına uygun, yüksek kalitede ve farklı lezzetlerde, güvenle tüketilebilecek yeni ürünler üretmekÇalışanlarına verdiği değerle motivasyonu yüksek tutarak verimliliği artırmak

Teknolojinin de önüne geçerek, AR-GE çalışmalarıyla kaliteyi yükseltmek