Basında Biz

Mutlular plaketle onurlandırıldı

gonen mutlular gida

Gönen’in en büyük ticari kuruluşları arasında bulunan Mutlular Şirketler Topluluğu sahipleri İbrahim ve İsmail Mutlu, Gönen Anadolu Lisesi’nin bakım ve güzelleştirme çalışmalarına yaptıkları katkıdan dolayı plaketle ödüllendirildi.

Mutlular Şirketler Topluluğu ana binasında gerçekleşen törende, Gönen Anadolu Lisesi müdürü Metin Erbay ve Okul Aile Birliği başkanı Naciye Yücetürk katkılarından dolayı İbrahim ve İsmail Mutlu kardeşlere teşekkür ettiler. Okul Müdürü Metin Erbay ‘‘2011 yılı  yaz tatilinde kadirşinas velilerimiz, belediye başkanlığımız ve  halkımızın desteği ile okul  bahçesinde Atatürk  büstü, futbol sahası ve tribün ile yürüyüş yolları yapıldığını, okulun giriş kapısından itibaren idare katındaki tüm birimlerin granit kaplanarak tabandan tavana değiştirildiğini, boya-badana yapıldığını,öğrenci sıralarının  zımparalanıp verniklendiğini, kantinin mobilya-mermer-tesisat aksamının tamamen yenilendiğini’’ söyledi. Aile Birliği Başkanı Naciye Yücetürk bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Mutlular Şirketler Topluluğunun okullarına olan ilgisinin devam edeceğinden emin olduğunu ifade etti. Mutlular Şirketler Topluluğu adına İbrahim Mutlu da bir kızının mezunu olduğu, diğerinin de öğrencisi olmaktan gurur duyduğu Gönen Anadolu Lisesine yardım yapmaktan onur duyduklarını, gayretli çalışmalarından dolayı okul müdürü Metin Erbay’a teşekkür ettiklerini, desteklerinin  her zaman devam edeceğini ifade etti.

Hakiki Gönen Pirinci Fabrika Satış Yeri

mutlumarket10

Mutlular  markete gün geçtikçe ilgi yoğunlaşıyor.

 Mutlular Un paketleme servisinden çıkan un poşetleri ile, Çeltik fabrikasında işlenen ve paketlenen pirinçlerin de bu markette çok hesaplı, adeta toptan fiyatına parekente olarak satılıyor olması halkın ilgisini çekiyor.

Gece gündüz 24 saat açık olan markette Mutlulalara ait fabrikalarda üretilen ürünlerin pazarlanmasıyla birlikte bütün market ürünlerinin de bulunduğu görülüyor. İLETİŞİMAddress:
City:
State:
Zip:


  Şirket Adresimiz:
Bandırma Yolu 3. Km
Balıkesir GÖNEN 10900
          Şirket Telefonlarımız:
        Tel : +90 266 791 64 01
        Fax: +90 266 791 64 05

Değerlerimiz

Doğal kaynakları israf etmeden, gıda güvenliğini sağlayan kurallar içerisinde üretim yaparak insan sağlığını korumakAhlaki kurallara ve kanunlara saygılı olmak

Çevre ve doğaya gereken özeni göstererek üretim yapmak

Tüketicilerin pirinç ve et ürünleriyle ilgili doğru bilgilendirilmesine önem vermek, onların ihtiyaçlarına göre Türk damak tadına uygun, yüksek kalitede ve farklı lezzetlerde, güvenle tüketilebilecek yeni ürünler üretmekÇalışanlarına verdiği değerle motivasyonu yüksek tutarak verimliliği artırmak

Teknolojinin de önüne geçerek, AR-GE çalışmalarıyla kaliteyi yükseltmek