Basında Biz

Elektrikte Ekonomi Yapabilirsiniz!..

aksa imza

Gönen MUTLULAR Şirketler Grubu AKSA Çanakkale Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İle İmzaladığı Protokol Sayesinde, Kullanmış Olduğu Elektriğini Daha Ekonomik Hale Getirdi.

MUTLULAR Şirketler Grubunda gerçekleştirilen protokol imza töreni ile yeni bir dönem başlamış oldu. İmzalanan bu protokol ile artık şirket hatırı sayılır bir indirimden faydalanmış olacak.


İmza töreninde MUTLULAR şirketler grubu adına Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim MUTLU ile Aksa Çanakkale Doğalgaz Dağıtım A.Ş. adına Personel Eren BÜYÜKYARIN katıldılar.
MUTLU; “Yıllık elektrik kullanımımız AKSA Çanakkale Doğalgaz Dağıtım A.Ş. ile yapılan protokol sayesinde ekonomik hale getirdik. Bu sayede elektriği kullanırken de ekonomi yapabileceğiz. Bizlere bu fırsatı veren, başta AKSA şirketine ve şirket Personeli Eren BÜYÜKYARIN’A Çok Teşekkür Ederim”. Dedi.
BÜYÜKYARIN; “AKSA Çanakkale Doğalgaz Dağıtım A.Ş. olarak bizler aylık ortalama 150 TL fatura tutarı olan serbest tüketicilerin hepsi ile anlaşma imzalayabiliyoruz. Bu sayede tüketiciler elektriği kullanırken de ekonomi yapma imkânı buluyorlar. Bizlerle bu protokolü imzalayan MUTLULAR Şirketler Grubuna ve Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim MUTLU’ ya Teşekkür Ederim

Hakiki Gönen Pirinci Fabrika Satış Yeri

mutlumarket10

Mutlular  markete gün geçtikçe ilgi yoğunlaşıyor.

 Mutlular Un paketleme servisinden çıkan un poşetleri ile, Çeltik fabrikasında işlenen ve paketlenen pirinçlerin de bu markette çok hesaplı, adeta toptan fiyatına parekente olarak satılıyor olması halkın ilgisini çekiyor.

Gece gündüz 24 saat açık olan markette Mutlulalara ait fabrikalarda üretilen ürünlerin pazarlanmasıyla birlikte bütün market ürünlerinin de bulunduğu görülüyor. İLETİŞİMAddress:
City:
State:
Zip:


  Şirket Adresimiz:
Bandırma Yolu 3. Km
Balıkesir GÖNEN 10900
          Şirket Telefonlarımız:
        Tel : +90 266 791 64 01
        Fax: +90 266 791 64 05

Değerlerimiz

Doğal kaynakları israf etmeden, gıda güvenliğini sağlayan kurallar içerisinde üretim yaparak insan sağlığını korumakAhlaki kurallara ve kanunlara saygılı olmak

Çevre ve doğaya gereken özeni göstererek üretim yapmak

Tüketicilerin pirinç ve et ürünleriyle ilgili doğru bilgilendirilmesine önem vermek, onların ihtiyaçlarına göre Türk damak tadına uygun, yüksek kalitede ve farklı lezzetlerde, güvenle tüketilebilecek yeni ürünler üretmekÇalışanlarına verdiği değerle motivasyonu yüksek tutarak verimliliği artırmak

Teknolojinin de önüne geçerek, AR-GE çalışmalarıyla kaliteyi yükseltmek