Basında Biz

Montajı Çinliler yapacak

mutlular grup insaat

30 MW kurulu gücünde biyokütle enerji santralinin temel inşaatının 15 Ocak’ ta tamamlanacağını, 15 Şubat’ta ise fabrika montajının yapılacağını bildiren Mutlular Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Mutlu, “Fabrika montajı, Çin’den gelecek 121 işçi tarafından yapılacak” dedi.

Mutlular Enerji tarafından Gönen Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesinde temeli atılan 67 Milyon dolarlık biyokütle enerji tesisi inşaatı hızla devam ederken; Mutlular Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Mutlu, “Temel inşaatı 15 Ocak’ta tamamlanacak, fabrika montajı ise 15 Şubat 2016’da Çinliler tarafından yapılacak” dedi.

30 MW kurulu güce sahip olan biyokütle enerji santralinde tarımsal ve hayvansal atıkların yakıt olarak kullanılacağını bildiren Mutlu, “Enerji tesisi inşaatı zamanlandığı şekilde ilerliyor. Projeye göre, 15 Ocak’ta temel inşaatı bitirilecek, 15 Şubat’ta montaj yapılacak Haziran ayında ise deneme üretimine başlanacak.

Tesisimizin, planlandığı günde enerji üretimine geçememesi halinde Çinli firma, 20 Milyon dolar tazminat ödeyecek. Sözleşmeye göre, geciken her gün içinde günlük 75 bin dolar tazminat ödeyecekler. Projenin tamamı da sigortalı” açıklamasında bulundu. 

Hakiki Gönen Pirinci Fabrika Satış Yeri

mutlumarket10

Mutlular  markete gün geçtikçe ilgi yoğunlaşıyor.

 Mutlular Un paketleme servisinden çıkan un poşetleri ile, Çeltik fabrikasında işlenen ve paketlenen pirinçlerin de bu markette çok hesaplı, adeta toptan fiyatına parekente olarak satılıyor olması halkın ilgisini çekiyor.

Gece gündüz 24 saat açık olan markette Mutlulalara ait fabrikalarda üretilen ürünlerin pazarlanmasıyla birlikte bütün market ürünlerinin de bulunduğu görülüyor. İLETİŞİMAddress:
City:
State:
Zip:


  Şirket Adresimiz:
Bandırma Yolu 3. Km
Balıkesir GÖNEN 10900
          Şirket Telefonlarımız:
        Tel : +90 266 791 64 01
        Fax: +90 266 791 64 05

Değerlerimiz

Doğal kaynakları israf etmeden, gıda güvenliğini sağlayan kurallar içerisinde üretim yaparak insan sağlığını korumakAhlaki kurallara ve kanunlara saygılı olmak

Çevre ve doğaya gereken özeni göstererek üretim yapmak

Tüketicilerin pirinç ve et ürünleriyle ilgili doğru bilgilendirilmesine önem vermek, onların ihtiyaçlarına göre Türk damak tadına uygun, yüksek kalitede ve farklı lezzetlerde, güvenle tüketilebilecek yeni ürünler üretmekÇalışanlarına verdiği değerle motivasyonu yüksek tutarak verimliliği artırmak

Teknolojinin de önüne geçerek, AR-GE çalışmalarıyla kaliteyi yükseltmek