Basında Biz

MİDSEFF’TEN ÖDÜL

mutlu midseff

MİDSEFF’ten fonuyla desteklenen Mutlular Enerji A.Ş.’nin biyokütle enerji tesisine ödül geliyor. Türkiye’de örnek olacak 10 projeyi Avrupa’da tanıtmaya hazırlanan MİDSEFFE, sürdürebilir çevreye katılarından dolayı 10 projeye de 10 Şubat 2016 tarihinde İstanbul’da düzenlenecek törenle ödül verecek. İbrahim Mutlu, ödül alacak 10 projeden bir tanesini inşa etmekten gurur duyduklarını söyledi.

Mutlular Enerji A.Ş. tarafından Gönen Deri Karma İhtisas Organize Sanayi Bölgesine kurulan Türkiye’nin lisanslı en büyk biyokütle enerji tesisi projesine MİDSEFF Fonundan, sürdürebilir çevreye katkı sunacak proje ödülü geliyor. 14 Ocak Perşembe Günü, enerji tesisi inşaat alanında çekim yapmaya hazırlanan MidSeff, 10 Şubat 2016 tarihinde de fon tarafından desteklenen örnek proje olarak ödül alacak.

MidSeff’in, Mutlular Enerji A.Ş.’nin inşa ettiği biyokütle enerji tesisi projesinin yanı sıra Türkiye’de sürdürebilir çevreye katkı sunan toplamda 10 projeye ödül vereceği ve örnek gösterilen projeleri Avrupa’da tanıtacağı bildirildi.

Örnek proje olarak ödüle layık görülmekten gurur duyduklarını kaydeden yatırımcı İbrahim Mutlu, “30 MW kurulu güce sahip biyokütle enerji tesisimizde, atıkları geri dönüşmle çevreye kazandıracağımız gibi enerji üretimiyle de ülkemizin enerji açığının giderilmesine katkı sunacağız. 300 kişinin istihdam edileceği tesisimiz, bölgemizde tek ve Türkiye’de ise örnek bir proje” dedi.

Hakiki Gönen Pirinci Fabrika Satış Yeri

mutlumarket10

Mutlular  markete gün geçtikçe ilgi yoğunlaşıyor.

 Mutlular Un paketleme servisinden çıkan un poşetleri ile, Çeltik fabrikasında işlenen ve paketlenen pirinçlerin de bu markette çok hesaplı, adeta toptan fiyatına parekente olarak satılıyor olması halkın ilgisini çekiyor.

Gece gündüz 24 saat açık olan markette Mutlulalara ait fabrikalarda üretilen ürünlerin pazarlanmasıyla birlikte bütün market ürünlerinin de bulunduğu görülüyor. İLETİŞİMAddress:
City:
State:
Zip:


  Şirket Adresimiz:
Bandırma Yolu 3. Km
Balıkesir GÖNEN 10900
          Şirket Telefonlarımız:
        Tel : +90 266 791 64 01
        Fax: +90 266 791 64 05

Değerlerimiz

Doğal kaynakları israf etmeden, gıda güvenliğini sağlayan kurallar içerisinde üretim yaparak insan sağlığını korumakAhlaki kurallara ve kanunlara saygılı olmak

Çevre ve doğaya gereken özeni göstererek üretim yapmak

Tüketicilerin pirinç ve et ürünleriyle ilgili doğru bilgilendirilmesine önem vermek, onların ihtiyaçlarına göre Türk damak tadına uygun, yüksek kalitede ve farklı lezzetlerde, güvenle tüketilebilecek yeni ürünler üretmekÇalışanlarına verdiği değerle motivasyonu yüksek tutarak verimliliği artırmak

Teknolojinin de önüne geçerek, AR-GE çalışmalarıyla kaliteyi yükseltmek