Basında Biz

İkinci enerji tesisi yolda

ibrahim mutluMutlular Grup, Deri Karma İhtisas Sanayi Bölgesinde inşaatı devam eden biyokütle enerji tesisinden sonra 2 MW’lık biyogaz enerji tesisi kurmak için proje çalışmalarını başlattı.

Gönen Deri İhtisas Karma Organize Sanayi Bölgesine, 30 MW’lık kurulu güce dayalı biyokütle enerji tesisi inşaatını sürdüren Mutlular Grup, şimdi de biyogaz enerji tesisi kurmak için kolları sıvadı.

Tuzakçı Mahallesine 2 MW’lık kurulu güce dayalı biogaz enerji tesisi kurmak için proje hazırlıklarını başlattıklarını, ruhsat için gerekli müracaatları yapacaklarını bildiren İbrahim Mutlu, yaşama geçirecekleri biogaz enerji tesisinde günde 200 ton hayvansal atığın kullanılacağını kaydederek, “Kendi öz kaynaklarımızla kurmayı düşündüğümüz tesiste, günde 200 ton hayvansal atığın geri dönüşümü sağlanacak. Proje çalışmalarına başladık, ruhsat için gerekli müracaatları yapacağız” dedi. 

Hakiki Gönen Pirinci Fabrika Satış Yeri

mutlumarket10

Mutlular  markete gün geçtikçe ilgi yoğunlaşıyor.

 Mutlular Un paketleme servisinden çıkan un poşetleri ile, Çeltik fabrikasında işlenen ve paketlenen pirinçlerin de bu markette çok hesaplı, adeta toptan fiyatına parekente olarak satılıyor olması halkın ilgisini çekiyor.

Gece gündüz 24 saat açık olan markette Mutlulalara ait fabrikalarda üretilen ürünlerin pazarlanmasıyla birlikte bütün market ürünlerinin de bulunduğu görülüyor. İLETİŞİMAddress:
City:
State:
Zip:


  Şirket Adresimiz:
Bandırma Yolu 3. Km
Balıkesir GÖNEN 10900
          Şirket Telefonlarımız:
        Tel : +90 266 791 64 01
        Fax: +90 266 791 64 05

Değerlerimiz

Doğal kaynakları israf etmeden, gıda güvenliğini sağlayan kurallar içerisinde üretim yaparak insan sağlığını korumakAhlaki kurallara ve kanunlara saygılı olmak

Çevre ve doğaya gereken özeni göstererek üretim yapmak

Tüketicilerin pirinç ve et ürünleriyle ilgili doğru bilgilendirilmesine önem vermek, onların ihtiyaçlarına göre Türk damak tadına uygun, yüksek kalitede ve farklı lezzetlerde, güvenle tüketilebilecek yeni ürünler üretmekÇalışanlarına verdiği değerle motivasyonu yüksek tutarak verimliliği artırmak

Teknolojinin de önüne geçerek, AR-GE çalışmalarıyla kaliteyi yükseltmek